1* hvězdičkové hotely v Gölcük

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Gölcük. Najděte si jeden z hotelů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Gölcük, kde najdeme města Kocaeli, Izmit, Kartepe, Altınova a Masukiye.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. BEST İN DENİZ 

Pokojů: 18
Hodnocení hostů
0 %

BEST İN DENİZ offers free WiFi and rooms with air conditioning in Gölcük. The accommodation features a 24-hour front desk and room service for guests. A continental breakfast is served every morning at the property. Kartepe is 31 km from the hotel.


2. La Rossa Boutique Hotel 

Pokojů: 16
Hodnocení hostů
0 %

Set in Gölcük, La Rossa Boutique Hotel features a terrace and a bar. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and room service, along with free WiFi. Each room comes with a balcony.

Hotely v okolí Gölcük

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Gölcük jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Gölcük. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Gölcük.


3. TRYP by Wyndham Izmit 

Lokalita: Kocaeli
Vzdálenost: 7.9 km
Pokojů: 99
Hodnocení hostů
85 %


4. D'LUX BOUTİQUE HOTEL 

Lokalita: Kocaeli
Vzdálenost: 8.7 km
Pokojů: 25
Hodnocení hostů
86 %


5. Otel Sınal 

Foto: Otel Sınal
Lokalita: Kocaeli
Vzdálenost: 9.4 km
Pokojů: 30
Hodnocení hostů
75 %

Set within 5 km of Intertex International Fair Exhibition Center, Otel Sınal in Kocaeli offers a shared lounge, as well as free WiFi. The property is situated 8 km from Bus Station. Some units at the property include a balcony with a sea view.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: